Szkolenia BHP online

Według obowiązujących przepisów prawnych w naszym kraju, każdy przedsiębiorca jest zobowiązany do wykonywania regularnych szkoleń z zakresu BHP dla swoich pracowników. Dokładna częstotliwość organizacji szkoleń jest różna i zależy od profesji waszych pracowników. Zawody posiadające niesamowicie niski poziom zagrożeń, przykładowo pracownicy biurowi są zobowiązani do wykonywania szkolenia tylko raz na dziesięć lat.

Zawody posiadające znaczne dość wysokie ryzyko, na przykład branża budowlana, jest zobowiązana do wykonywania szkolenia BHP co roku. Warto zatem z dużą dokładnością pilnować organizacji szkolenia dla poszczególnych pracowników, ażeby w każdej sytuacji posiadali istotne uprawnienia do wykonywania swojego zawodu.
W ostatnim czasie ogromną popularnością wśród przedsiębiorców cieszą się internetowe szkolenia z BHP. W ten sposób nie muszą oddelegowywać pracowników na całodzienne szkolenie, tylko zlecić im jego wykonanie za pomocą specjalnej platformy internetowej. Jest to najlepsze rozwiązanie, pod względem czasu , a ponadto oszczędności inwestycyjnych. Szkolenia BHP przez internet są znacznie tańsze, niż tradycyjna metoda. Dodatkowo nie ponosicie kosztów związanych ze stratą danej grupy pracowników na cały dzień pracy. Jeśli więc  w waszej branży istnieje sposobność utworzenia szkolenia BHP przez internet, to warto zastanowić się nad tą formą. Szkolenie internetowe w każdym momencie kończy się testem, więc właściwie każdy pracownik będzie musiał wykazać się znajomością przepisów z zakresu BHP. Jest to więc o wiele lepszy sposób na dokładne sprawdzenie jego podstawowe wiedzy z zakresu przepisów bezpieczeństwa.

Dodatkowe informacje: szkolenia bhp.

Dodaj komentarz