Słodki hit z Instagrama 

Każda kobieta kocha się otaczać przepięknymi , a ponadto uroczymi przedmiotami. Posiadanie takich rzeczy w naszym sąsiedztwie daje nam sporo radości i jesteśmy gotowe zapłacić za daną rzecz troszkę w dodatku, jeżeli już wygląda słodko oraz uroczo. Nic zatem dziwnego, że popularne japońskie zabawki zwalczające stres, Squishy, cieszą się tak ogromną popularnością pomiędzy kobiet globalnie.

Na Instragramie hasło Squishy posiada już ponad dwa miliony postów. Jest to zdecydowanie dużo i z całą pewnością w ciągu najbliższych kilku miesięcy stawka ta wzrośnie do kilkunastu albo kilkudziesięciu milionów. Również na polskim Instagramie coraz częściej ukazują się już te przesłodkie , a ponadto urocze zabawki zwalczające stres. 
Zadanie Squishy jest bardzo łatwe. Jest to po prostu zabawka, którą ściskamy w dłoni, aby rozładować napięcie. W teraźniejszych czasach nawet zabawka rozładowująca napięcie nie może być nudna i posiadać nijaki kształt. Japońskie Squishy wyglądają niesamowicie uroczo i zwyczajnie nie można przejść koło nich obojętnie. Na żywo prezentują się natomiast znacznie lepiej, niż na zdjęciach. Obecnie w Polsce funkcjonuje już sklep internetowy, który jest oficjalnym dystrybutorem tych zabawek. Asortyment tego sklepu jest dość znaczny i znajdziecie w nim sporo ciekawych, japońskich zabawek zwalczających stres w różnorakich kształtach. Największą popularnością cieszą się te zabawki, które nie tylko uroczo wyglądają, niemniej jednak też pięknie pachną. Nie są to natomiast zwyczajne zapachy, gdyż najczęściej mają nam one kojarzyć się z popularnymi słodyczami.

Dodaj komentarz