Podaruj wspomnienia – wypisz życzenia na kartce handmade

Rękodzieło w tym momencie jest w modzie. Ręcznie wytworzone produkty cieszą oko, a także są zarazem niepowtarzalne. Własnoręczne utworzone rzeczy przynoszą bardzo dużo satysfakcji, można też wykorzystać je jako prezent obdarowując najbliższych.

Wystarczy świetny pomysł i trochę zdolności manualnych. Rękodzieło to wspaniałe hobby niemniej jednak i rozrywka. Dzięki takiej dobrej zabawie możemy jednak także ciut zarobić, kiedy nasze produkty wystawiamy na sprzedaż.

Jednym z prac, jakie można wykonywać samodzielnie, a na pewno będą miały rynek zbytu – są kartki okolicznościowe.

Takie kartki handmade są realnie niepowtarzalne, mają odmienne wzory, faktury, kształty, bardzo często są wykonywane różną techniką co pozwala na zyskanie bardzo ciekawego efektu.

Miło, gdy taka kartka na urodziny, lub na rocznicę, imieniny czy inną okoliczność, zawędruje do chłopcy i dziewczęta obdarowywanej.

Pomysłów na samodzielne wykonanie kartek jest dużo, można naklejać materiałowe, drewniane, papierowe naklejki, wyszywać wzorki, używać brokatu, pieczątek, wycinać fantazyjne brzegi. Co najistotniejsze można umieścić własny, pasujący do warunki tekst. Taka samemu wykonana kartka okolicznościowa, która dodatkowo np zawiera elementy pasujące charakterystyczne dla danej chłopcy i dziewczęta, to niepowtarzalna gratka. Gdy przykładowo pielęgniarka na dzień służby zdrowia dostanie kartkę z motywem strzykawki, bądź górnik na barbórkę – wyhaftowany kilof i wagonik – z całkowitą czyli stu procentową pewnością na ustach pojawi się pozytywny śmiech i przyjemność nie do opisania.