Plany na sylwestra

Huczne świętowanie Nowego Roku to tradycja wypromowana na całym świecie. Lampka szampana, fajerwerki, impreza pomiędzy znajomych to najczęstsze wyznaczniki tego wyjątkowego wieczoru. Tym, którym sylwester 2015 marzy się w nieco bardziej egzotycznej odsłonie, podpowiadamy jak spędzić ten czas, aby okazał się de fakto niezapomnianym!

Świetnym pomysłem może okazać się tematyczna zabawa sylwestrowa. Wystarczy wybrać motyw przewodni, zachęcić rodzinę i przyjaciół do zaangażowania się w przygotowania strojów, posiłków i rekwizytów, a potem cieszyć się nietuzinkową oprawą. Impreza w klimacie retro, bal znanych par filmowych, indiański Nowy Rok – pomysły ogranicza jedynie wyobraźnia, a inspiracji poszukiwać można na portalach i forach internetowych. Gwarantujemy, że gdy ludzie uczestnicy „wczują się” w nastrój, niezaproszeni i malkontenci z zazdrością patrzeć będą na pamiątkowe obrazy i filmy z tego niezwykłego wydarzenia.

Nie chcesz zbytnio napracować się przy przygotowaniach? Skorzystaj z imprez zorganizowanych! Oferty sylwestrowe 2015 już pojawiają się w biurach podróży i na wortalach eventowych. Kto powiedział, że musisz spędzić go w towarzystwie chłodu i śniegu? Całkiem prawdopodobne, że warto wybrać się do ciepłych krajów, by pokaz sztucznych ogni obserwować z piaszczystej plaży. Dużym powodzeniem cieszą się również wycieczki do najlepiej egzotycznych zakątków państwie. Malownicze Bornego, orientalna Japonia, a może niedostępna Alaska? O ile tylko dysponujesz odpowiednimi środkami, możesz w tym roku prawdziwie zaszaleć!

Sprawdź także: sylwester 2016.