Nowa forma promocji – wieszak

Należy powiedzieć, że w teraźniejszych czasach mamy już coraz mniejsze możliwości jeżeli już chodzi o miejsca na reklamę osobistej firmy. Na pełne szczęście są nieustannie chłopcy i dziewczęta, które poszukują nowych sposobności i takie znajdują. Oprócz tego wszystkie nowe miejsca są ciekawe dla ludzi, ponieważ jest to coś innego z czym się jeszcze przedtem nie spotkali. Ostatnimi czasy nowy trend to wieszaki. Pewnie znakomita większość osób czytających zapyta się w myślach ,ale o co chodzi?, jak wieszak może być formą promocji.

Chodzi tutaj mianowicie nie o prosty plastikowy wieszak ale jego nową ekologiczną wersję. Wieszaki wykonane są z twardej tektury, na której ulokowana jest powierzchnia reklamowa. Nie jest ona bardzo duża ale o ile jest cała zadrukowana i w intrygującej formie to z całą pewnością zwróci uwagę różnorakich osób. Dodatkowym wyróżnikiem jest to, że takie wieszaki są ekologiczne i potem mogą zostać oddane do recyklingu co w obecnych czasach jest przecież bardzo istotnym elementem. Jak jednak takie wieszaki mogą być wykorzystane?

Są różnorodne sposoby i wszystko zależy w praktyce od naszej kreatywności. Ciekawym pomysłem jest używanie takich wieszaków w pralniach. Klient otrzymuje wyprane ubranie powieszone na takim ekologicznym wieszaku. Na pewno zainteresuje się takim wieszakiem z kolorowym nadrukiem i zwróci uwagę na reklamę takiej firmy. Wieszaki mogą być także wykorzystywane w sklepach przykładowo. przy wieszaniu swoich produktów np ubranka dziecięce z ciekawym nadrukiem. Z pewnością takie produkty będą bardziej rzucać się w oczy. Jest kilka możliwości i warto takie wieszaki ekologiczne zastosować.