Jak zdjąć klątwę?

Urok i klątwa to terminy, które dzisiaj wydają się nie posiadać uzasadnienia i racji bytu. O ile ktoś dzisiaj otwarcie deklaruje, że wierzy w klątwy i uroki, to ma możliwość być postrzegany za dziwaka.

Jednakże prawda jest taka, że mimo postępu cywilizacyjnego i technicznego, wiara w uroki i klątwy nie przestała posiadać racji bytu i można spotkać osoby, które praktykują odczynianie uroków i są święcie przekonane o tym, że zabiegi te przynoszą określone działanie. Właśnie odczynianie uroków w wielu przypadkach praktykuje się wobec niewielkich dzieci.
Jeśli takie jest marudne i płaczliwe i zachowuje się inaczej niż zwykle, to niektórzy twierdzą, że być ma możliwość zostało ono uroczone (więcej – masaż w warszawie). Zdejmowanie uroków jest nieco prostsze niż zdejmowanie klątw. Popularnym sposobem jest na przykład przelewanie wosku. Wtedy bierze się tradycyjną świecę, gałązki z miotły i wodę święconą. Z gałązek robi się krzyżyk i przez niego przelewa się stopiony wosk. Ten ma lądować do pojemnika z wodą trzymanym nad głową dziecka (zobacz: złe uroki odczynianie ). Powstały w wosku kształt posiada przypominać to, czego dziecko się wystraszyło albo przez kogo zostało uroczone. Choć ludzie sceptycznie podchodzą do takich zachowań, wiele z nich przynosi poprawę. Z pewnością, ażeby poprawa była widoczna, należy mieć świadomość tego, jak odczynić urok czy jak zdjąć klątwę. Taka wiedza najczęściej dysponują nasze babcie lub rodzice, bo taka wiedza przekrywana jest z pokolenia na pokolenie i ma własne początki w dawnych latach, kiedy praktykowano jeszcze wiarę pogańską. Wtedy takie zabiegi zostały na porządku dziennym.

Sprawdź tutaj: oczyszczanie domu ze złej energii .

Dodaj komentarz